حادثه ,اداری ,تهران ,سازمان ,گروه ,نشانان ,نشانی تهران ,طبقه پنجم ,مهار شعله ,واحد اداری ,معاون عملیات ,معاون عملیات سازمان

آقا توی اتوبان نواب جنوب به شمال نرسیده به میدون جمهوری یه ساختمونی هست به نام برج گرون...

بچه های تهران اونی که کنار مترو هستش رو میگم اگه دیده باشید...

توی اداره بودم داشتم تو گوشی 2048 بازی میکردم که زنگ خورد...

پریدم پشت ماشین و حرکت(من زود تر از بقیه سوار شدم چون لباس عوض نکردم) خلاصه رفتیم رسیدیم محل حریق...دیدیم طبقه پنجم داره میسوزه افتضاح

شرح:

یه آقایی 4 سال بود پولشو داده بود به لیزینگ ایران خودرو...

اینا هم ماشینشو نداده بودن...

این روانی هم رفته بود بنزین ریخته بود روی آدما و توی حالا اون اتاق و کبریتو کشیده بود...

اینم خبرگزاری:

"به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، پس از تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 52 ، 118 ، 5 و 1 به همراه گروه امداد و نجات 1، سه دستگاه بالابر، خودرو نردبان، خودرو حامل تشک نجات و خودرو حامل دستگاه های تنفسی را ساعت 14:50 امروز به بزرگراه شهید نواب صفوی، حوالی خیابان آذربایجان رهسپار کرد.
مهدی داوری معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت، درباره این حادثه گفت: در یک ساختمان 15 طبقه اداری و تجاری، یک واحد اداری به مساحت 100 مترمربع در طبقه پنجم آتش گرفته و شعله های سرکش آتش در حال سرایت به طبقات بالایی این برج بود.
وی با اعلام اینکه دود بسیار غلیظی راهروها و واحدهای اداری دیگر را فراگرفته بود، افزود: گروه اول نیروهای آتش نشانی در کمتر از دو دقیقه در محل حادثه حاضر شده بود و پس از قطع جریان گاز و برق برج، با استفاده از تجهیزات ویژه و لوله های آبرسانی خود را به طبقه پنجم رسانده و مشغول مهار شعله های آتش و امدادرسانی به افراد گرفتار شده در دود و حرارت شده بود.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به اینکه گروه های آتش نشانی به سرعت به کمک گروه اول شتافتند، ادامه داد: آتش نشانان پس از ورود به محل حادثه در همان لحظات اولیه شش نفر خانم و آقا از کارکنان این واحد اداری را از محل حادثه خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.
داوری تصریح کرد: با توجه به شدت حرارت ناشی از آتش سوزی 6 نفر از شهروندان خود را به لبه پنجره ها رساندند که نیروهای آتش نشانی هر 6 نفر را با استفاده از نردبان و بالابر به سطح امن خیابان منتقل کردند.
وی اضافه کرد: آتش نشانان در حین مهار شعله های آتش به جستجو در طبقات این برج اداری و تجاری مشغول شدند و خوشبختانه 40 نفر را از محل حادثه و طبقات دیگر خارج کردند که 12 نفر از شهروندان که دچار دودزدگی شده بودند برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس شدند.
گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است و نیروهای آتش نشانی پس از خاموش کردن آتش سوزی، ایمن سازی و تحویل محل حادثه به عوامل نیروی انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند."

هیچی دیگه همین...

لطفا قبل از ارشور حقوق منشور شعور را ارسال کنید...

با تشکر...

پ.ن:

بابام

منبع اصلی مطلب : ما با نوشتن ماندگاریم
برچسب ها : حادثه ,اداری ,تهران ,سازمان ,گروه ,نشانان ,نشانی تهران ,طبقه پنجم ,مهار شعله ,واحد اداری ,معاون عملیات ,معاون عملیات سازمان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : گزارش حریق دیشب...